Yükleniyor

Hakkımızda

28

TAMAMLANAN PROJELER

8

DEVAM EDEN PROJELER

3

GELECEK PROJELER

39

TOPLAM PROJEMİZ

İşinde Güvenin Temsilcisi…

Karakoç Group 1994 yılından bugüne, bünyesinde bulundurduğu inşaat, yapı malzemeleri,eğitim, sağlık, turizm ve petrol ofisi alanlarında faaliyet gösteren şirketleriyle ve yılların vemiş olduğu tecrübeyle zirveye yürümeye devem ediyor. Karakoç Group yurtiçi ve yurtdışı rekabet edilebilirlik anlayışıyla yola çıkarak faaliyet gösterdiği her alanda zirvede olmayı amaçlamış ve başarmıştır.

Misyonumuz

Yaptığımız tüm projelerde insanımızı mutlu etmek ve insanımıza kazançlı yatırımlar için yeni fırsatlar oluşturmak en büyük hedefimiz olmaya devam edecektir. Ayrıca yapacağımız katma değeri yüksek projeler ve buna bağlı olarak oluşacak iş hacmi ve istihdam ile hem ülkemizin hem de insanımızın kalkınmasına olan katkımızı devam ettireceğiz.

Vizyonumuz

İnsanı ve çevreyi öncelemek, sektördeki tüm yenilik ve gelişmeleri işlerimizle harmanlamak, sürdürülebilir stratejik büyüme ile ülkemizin değerlerine saygılı ve yaptığımız işlerle ulusal ve uluslararası alanda iz bırakmak.

MİMARİ
İÇ DİZAYN
İNOVASYON
ESTETİK FİKİRLER

Karakoç Şirketler Grubu; gelişen teknolojiye yaptığı iş ve alanla bütünleştiren, uzman personel kadrosuyla proje aşamsından bitirme aşamasına çevrenin doğal yapısını bozmadan, yılların vermiş olduğu tecrübeyle iş alanlarını genişletmeye devam ediyor.

Özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve alt yapı projelerinde  de başarılara imza atan Karakoç Group, iş ve potansiyelini geliştirip başarıyı esas kılıyor.